XIII respublikinis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „VYTURIAI IR VYTURĖLIAI“

Kovo 24 dieną Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokykloje vyko XIII respublikinis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „VYTURIAI IR VYTURĖLIAI“.

Konkurse dalyvavo 42 solistai ir 12 vokalinių ansamblių iš: Šiaulių, Akmenės, Kuršėnų, Radviliškio, Raseinių, Viekšnių, Kelmės miesto ir rajono.

Mūsų mokyklą atstovavo mokytojos Dianos Astrauskienės ankstyvojo muzikinio ugdymo ansamblis: Hubertas Riškus, Rosita Žindulytė, Ineta Baranauskaitė, Dominykas Janušauskas. Mokytojos Ingridos Ručinskienės solistės: Milana Liebaitė, Augustė Verygaitė ir Elvina Milkintaitė. Elvina pelnė specialų komisijos diplomą už nuoširdžiausiai atliktą konkursinę programą. Mokytojos Vitalijos Riškuvienės solistė Tatjana Smolekova ir vokalinis kvartetas „Sol-mi-re-do“: Mantvydas Riškus, Guoda Kančauskaitė, Deimantė Liebaitė, Gustė Budrytė. Kvartetas pelnė aukščiausią įvertinimą savo amžiaus kategorijoje ir tapo LAUREATAIS.

Sveikiname ir dėkojame mokytojoms!!!!