V tarptautinis vaikų ir moksleivių dainavimo konkursas skirtas kompozitoriaus Algimanto Raudonikio kūrybai

Kovo 31 d. Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokykloje vyko V tarptautinis vaikų ir moksleivių dainavimo konkursas skirtas kompozitoriaus Algimanto Raudonikio kūrybai. Jame dalyvavo vaikai ir moksleiviai iš Kelmės, Rietavo, Joniškio, Papilės, Ventos, Telšių, Radviliškio, Pakruojo, Šiaulių, Šaukėnų, Vilniaus, Kauno gimnazijų, progimnazijų, meninių studijų, muzikos ir meno mokyklų. Dalyvius vertino kompetetinga komisija: komisijos pirmininkas – Šiaulių valstybinio kamerinio choro „Polifonija“ meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Linas Balandis; Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos direktorius, muzikos mokytojas ekspertas Remigijus Adomaitis ir Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos direktorė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos lektorė, menotyros mokslų daktarė Regina Marozienė.

Mūsų mokyklą atstovavo: Gvidas Alasauskas, Augustė Verygaitė, Aurelija Vyšniauskaitė, kvartetas „Sol-mi-re-do“.  Džiugu, kad komisija puikiai įvertino mūsų mokyklos dainorėlius.
1 vietos laureatais tapo: kvartetas „Sol-mi-re-do“ (mokyt. Vitalija Riškuvienė, koncert. Ingrida Ručinskienė), Gvidas Alasauskas (mokyt. Diana Astrauskienė, koncert. Ingrida Ručinskienė“.
2 vietos laureatės vardą pelnė Aurelija Vyšniauskaitė (mokyt. Ingrida Ručinskienė).

Muzikos skyriaus vedėja Vitalija Riškuvienė