„Skriski, giesmele…“

Šių metų gruodžio 9 dieną į Šaukėnų Vlado Pūtvio- Putvinskio gimnaziją sugužėjo gausus būrys dainorėlių iš įvairiausių Lietuvos kampelių ir Latvijos Respublikos Ikškilės vidurinės mokyklos. Gimnazijoje vyko jau tradiciniu tapęs šešioliktasis tarptautinis vokalinės sakralinės muzikos festivalis- konkursas „Skriski, giesmele…“. Konkursantus vertino kompetetinga komisija, kurios pirmininkas –  docentas, Šiaulių pučiamųjų orkestro meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis, nariai: Kelmės Algirdo Lipeikos menu mokyklos muzikos mokytoja metodininkė Asta Barčiauskienė, Šiaulių katedros choro vadovas, dainų autorius ir atlikėjas Romualdas Juzukonis.

Kvartetas  “Sol-mi-re-do”(Guoda Kančauskaitė, Mantvydas Riškus, Gustė Budrytė, Deimantė Liebaitė, mokyt. V. Riškuvienė), Gvidas Alasauskas (mokyt. D. Astrauskienė), ankstyvojo muzikinio ugdymo grupė (Dominykas Janušauskas, Hubertas Riškus, Leonardas Dargis, Ineta Baranauskaitė, Rosita Žindulytė, Paulina Driskutė, Raminta Barzinskaitė, Tėja Rudzevičiūtė (mokyt. D. Astrauskienė), Elvina Milkintaitė (mokyt. I. Ručinskienė) pelnė I laipsnio diplomus.

II laipsnio diplomus laimėjo Milana Liebaitė ir Aurelija Vyšniauskaitė (mokyt. I. Ručinskienė).
III laipsnio diplomus laimėjo Neda Budrytė ir Augustė Verygaitė (mokyt. I. Ručinskienė).

Ačiū mokytojams!!!!