„Skambioji daina 2023“

Balandžio 5 dieną Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje vyko XI Žematijos krašto vaikų ir moksleivių dainų festivalis – konkursas „Skambioji daina 2023“.

Konkurse dalyvavo 69 solistai ir 19 vokalinių ansamblių iš: Šiaulių, Akmenės, Mažeikių, Plungės, Žemaičių Kalvarijos, Rietavo, Skuodo, Palangos, Telšių, Šilalės, Platelių, Jurbarko ir Klaipėdos miesto.

Mūsų mokyklą atstovavo mokytojos Dianos Astrauskienės solistas Gvidas Alasauskas. Solistas pelnė III laipsnio laureato diplomą. Mokytojos Ingridos Ručinskienės solistės: Neda Budrytė ir Elvina Milkintaitė. Elvina pelnė I laipsnio laureato diplomą.  Mokytojos Vitalijos Riškuvienės solistė Tatjana Smolekova ir vokalinis kvartetas „Sol-mi-re-do“: Mantvydas Riškus, Guoda Kančauskaitė, Deimantė Liebaitė, Gustė Budrytė. Kvartetas pelnė II laipsnio laureato diplomą.

Sveikiname ir dėkojame mokytojoms!!!!