Šaukėnų Vlado Pūtvio – Putvinskio gimnazijoje – programos ,,Jaunimas Gali“ steigėjų vizitas

Rugsėjo 3 dieną Šaukėnų Vlado Pūtvio – Putvinskio gimnazijos bendruomenė sulaukė garbingų svečių: atvyko Kazickų šeimos fondo atstovai, programos ,,Jaunimas Gali“ įkūrėjai Peter Kazickas ir Augustine Kazickas, fotografė, programos „SPROUT“ koordinatorė Aluna Vita Yacoe, Kazickų šeimos fondo Niujorko skyriaus direktorė Neila Baumilienė , Kazickų šeimos fondo Vilniaus skyriaus direktorė Agnė Vertelkaitė, Kazickų šeimos fondo Vilniaus skyriaus projektų vadovė Ieva Sriebaliūtė, „Jaunimas Gali“ programos koordinatorė Lina Blaževičiūtė. Svečiai susitiko su gimnazijos administracija bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja I. Janušiene, mero pavaduotoju E. Ūksu, Šaukėnų miestelio seniūnu A. Šukiu. Gimnazijos aktų salėje programos ,,Jaunimas Gali“ merginos dainavo dainą. Svečiai papasakojo apie savanorystės svarbą bei fondo atstovų veiklą, bendravo su mokiniais, išklausė jų pasiūlymų.