Pažįstame mokslą kitaip

Gegužės 24 dieną 7- 8 klasių  mokiniai kartu su mokytoja K. Gotautiene vyko į edukaciją ,,Pažink mokslą kitaip” iliuzijų name ,,Eureka”, Palangoje. Kad neprailgtų kelionė, 7 klasės  mokiniai turėjo pasiruošti ir papasakoti  apie Palangą, aštuntokai – apie Plungę. Kelionės metu užsakome į Plungės išmanųjį parką. Jame mus pasitiko gidė Virginija. Gidė mums papasakojo apie parką, Mykolą Oginskį, M. K. Čiurlionio ir Plungės ryšius. Apžiūrėjome Plungės dvarą, parką ir biblioteką.

Aplankę Plungės išmanujį parką, vykome į edukaciją ,,Pažink mokslą kitaip”. Pirmiausia mums parodė bandymus maišant įvairias priemones. Po to vaikščiojome po iliuzijų namą, buvome veidrodžių kambaryje ir matėme visokiausių kitų įdomybių. Po edukacijos ėjome prie Palangos tilto, grožėjomės Baltijos jūros. Pasivaikščioję Baltijos pakrante grįžome namo.

Ši išvyka buvo tikrai smagi ir 7, ir 8 klasės mokiniams.

Saulė Lileikytė, 7 klasė
Enrika Brajinskaitė, 8 klasė