Paskutinio skambučio šventė

Gegužės 22-osios rytas „Šaukėnų Vlado Pūtvio – Putvinskio gimnazijos“ abiturientams buvo ypatingas – juos į nepaprastą pamoką kvietė Paskutinis skambutis.

Oficiali šventės dalis vyko aktų salėje. Čia rinkosi gimnazijos mokytojai, abiturientų tėveliai bei visi kiti, norintys pasveikinti abiturientus Paskutinio skambučio šventės proga. Linkėjimų ir patarimų ketvirtokams negailėjo gimnazijos direktorė R. Andrulienė, pradinių klasių mokytoja J. Gotautienė, klasės kuratorius A. Romanovas. Dainomis abiturientus sveikino III klasės mokiniai. Gimnazijos abiturientai nepamiršo perskaityti tradicinio testamento, kurį dabar jau saugos III klasės mokiniai, ir atlikę nuotaikingą dainą, atsisveikino su savo gimnazija.