Paminėta žydų genocido diena

Rugsėjo 23 dieną yra minima Lietuvos žydų genocido atminimo diena. Šios dienos proga Šaukėnų Vlado Pūtvio-Pūtvinskio gimnazijos istorijos mokytojos R. Drungėlienė ir V.Kučinskienė kartu su aštuntos klasės mokinėmis bei Šaukėnų kultūros ir amatų centro darbuotojomis, vyko į Šaukėnų ir Kelmės žydų žudynių vietą. Prie sušaudytiems žydams skirto paminklo mokinės pristatė Šaukėnų žydų istoriją, o kultūros ir amatų centro darbuotojos pasidalijo prisiminimais apie bendravimą su žydais, jų tradicijas bei prietarus. Taip pat visi prie paminklo padėjo atminties simbolį-akmenuką. Paminėję šią dieną, visi dar labiau įsitikinome, kad vertėtų dažniau domėtis savo krašto istorija bei lankytis istorinius įvykius menančiuose vietose.
Rusnė Alasauskaitė, 8 kl.