Mokytojų diena

Spalio 5 dieną minima Tarptautinė mokytojų diena. Šias metais ši diena gimnazijoje paminėta truputį kitaip: atsisakyta tradicinio dvyliktokų pamokų vedimo, masinių susibūrimų. Vis dėlto mokytojai po keturių pamokų buvo pakviesti į aktų salę, kur jų širdis virpino moksleivių dainos, gražūs padėkos žodžiai. Gimnazijos direktorė R. Andrulienė dėkojo visiems pedagogams, kurie šiuo nelengvu, kupinu išbandymų laiku sugebėjo skleisti šviesą ir dalintis žiniomis su mokiniais. Šaukėnų Vlado Pūtvio – Putvinskio gimnazijos 2020 Metų Mokytoja tapo biologijos mokytoja metodininkė Virginija Valančauskienė. Mokytoją sveikino gimnazijos administracija, kolegos, I G klasės mokiniai, nuoširdžiausius žodžius ir sveikinimus skyrę savo mylimai auklėtojai.

R. Alasauskaitė, I G klasės mokinė