Mokinių ir senolių draugystė

Šaukėnų Vl. Pūtvio-Putvinskio gimnazijos muzikos skyriaus mokiniai prieš Šv. Kalėdas dovanojo koncertą VŠĮ Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centro, esančio Šaukėnuose, gyventojams ir darbuotojams. Skambėjo išilginės fleitos, gitarų, fortepiono muzika, solisčių dainos ir vokalinio ansamblio kalėdinės giesmės. Kartu su muzikos mokytojais, I. Ručinskiene, A. Kalinčiku ir V. Valantukevičiene, savo atliekamas dainas skyrė senoliams: G. Alasauskas, S. Šurkutė, M. Linkus, A. Bajarskis, A. Verygaitė, Ž. Gotautaitė, E. Milkintaitė, A. Turskytė ir L. Šiušė. Į renginį vyko ir mokytoja K. Gotautienė. Jo pabaigoje K. Gotautienė su programos ,,Jaunimas gali“ auklėtinėmis padovanojo senoliams ir darbuotojams J. P. Kazicko knygą ,,Vilties kelias niekada nesibaigia“ . Renginys pasibaigė jausmingais pokalbiais vaišinantis arbata ir kalėdiniais sausainiais.

V. Valantukevičienė ir K. Gotautienė