Meninio skaitymo konkursas „Ir žodžiai turi sparnus“

Vasario 13 d. mokykloje vyko tradicinis mokyklos meninio skaitymo konkursas „Ir žodžiai turi sparnus“. Šiemet jį skyrėme vasario 16-ąjai ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui paminėti.
Konkurse dalyvavo 25 pradinių klasių mokiniai. Juos vertino komisijos nariai: bibliotekos vedėja Ilona Ramanauskienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Jūratė Gotautienė, muzikos skyriaus vedėja Violeta Valantukevičienė. Visi skaitovai buvo puikiai pasiruošę. Nustebino skaitomų kūrinių įvairovė, vaikų gebėjimas perteikti pasirinkto kūrinio nuotaiką ir mintį. Jie visi šaunuoliai.
Keturi geriausieji atstovaus mokyklą rajono pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse.
Sveikiname ir didžiuojamės:
1 klasės mokiniu Mantvydu Riškumi, 2 klasės mokiniu Kristupu Latanausku, trečioku Gvidu Alasausku ir ketvirtoke Akvile Latanauskaite.
Linkime sėkmės!

Mokytoja O.Petrulaitienė