Maloni staigmena

Rugsėjo 12 d. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazijos pradinukai buvo pakviesti susirinkti į aktų salę. Gimnazijos pavaduotoja ugdymui Jūratė Gotautienė pradinukus pasitiko dovanomis – visa aktų salės scena papuošta geltonais maišeliais. Gimnazijos pavaduotoja ugdymui papasakojo, kad UAB „Lietuvos draudimas“ padovanojo Kelmės rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 klasių moksleiviams 900 šviesą atspindinčių liemenių. Mokiniams buvo paaiškinta, kad liemenės dovanojamos mokykloms ir laikomos jų nuosavybe, esant poreikiui (kelionių, išėjimo iš mokyklos metu) bus jiems išdalintos. Kiekvienam mokiniui buvo įteikta šviesą atspindinti liemenė. Pradinukai nekantravo jas apsivilkti, apžiūrėti ten esančius ženklus.
Labai džiaugėmės dovanomis, nes dabar galėsime būti matomi kelyje.
Pradinių klasių mokytoja L. Pluščiauskienė