Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas

Prieššventinę savaitę Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazijos mokiniai mokėsi nuotoliniu būdu, tačiau nebuvo pamiršta viena svarbiausių mūsų istorijos datų – Vasario 16-oji. 5- IV kl. mokiniai per istorijos, pilietiškumo pagrindų pamokas aptarė svarbiausius istorinius įvykius, vedusius prie Nepriklausomybės paskelbimo. Stebėtas ir aptartas filmas ,,Laisvės kaina. Savanoriai”. Mokiniai, paraginti dailės mokytojos A. Čepulienės, piešė piešinius ,,Tėvynė mūsų Lietuva”. Keletas mokinių darbų dalyvauja Šaukėnų kultūros ir amatų centro organizuotame piešinių konkurse ,,Mano Lietuvai”. Buvo renkama medžiaga apie Lietuvos kelią į nepriklausomybę. Ji netrukus bus sumaketuota ir atiduota į spaustuvę. Žurnalo ,,Kelias į pripažinimą“ sumanytojas Ignas Vaičiulis. Ignas taip pat rengia 32 fotografijų parodą ,,Šalis ta Lietuva vadinas”, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atgavimo 32-osioms metinėms.

Istorijos mokytojos     R. Drungėlienė, V. Kučinskienė, II kl. mokinys I. Vaičiulis