Konkurso „Dainų dainelė“ rajoninis turas

Sausio 12 d. Kelmės kultūros centre vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ rajoninis turas. Jame dalyvavo 17 solistų, 1 duetas, 1 kvartetas iš  Algirdo Lipeikos menų mokyklos, Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio ir Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijų muzikos skyrių, Tytuvėnų gimnazijos meno skyriaus.

Džiaugiamės Šaukėnų Vlado Pūtvio – Putvinskio gimnazijos muzikos skyriaus solistais Elvina Milkintaite (mokytoja Ingrida Ručinskienė), Gvidu Alasausku (mokytoja Diana Astrauskienė), kvartetu „Sol-mi-re-do“ (Goda Kančauskaitė, Mantvydas Riškus, Deimantė Liebaitė, Gustė Budrytė, mokytoja Vitalija Riškuvienė) ir linkime kuo didžiausios sėkmės sausio 21 d. vyksiančiame zoniniame konkurso „Dainų dainelė“ ture Tauragėje.

Muzikos skyriaus vedėja Vitalija Riškuvienė