Kalėdinis bėgimas ,,Žiemą šalta, bėgti šilta“

Gruodžio 11 d. Šaukėnų Vl. Pūtvio-Putvinskio gimnazijos programos „Jaunimas gali“ auklėtiniai organizavo 2 km kalėdinį bėgimą „Žiemą šalta, bėgti šilta“. Mokiniai kūrė renginio scenarijų ir pasiskirstė pareigomis. Kalėdiniam bėgimui medalius dovanojo Vilniaus maratonas. Šis renginys – puikus bendruomeniškumo pavyzdys. Į jį įsitraukė gimnazija, gimnazijos tėvų komitetas, kultūros ir amatų centras bei seniūnija. Programos ,,Jaunimas gali“ auklėtinės Gabija Liutkevičiūtė ir Rugilė Baltrušaitytė pasveikino gausiai susirinkusius bėgimo dalyvius, kurie buvo pasipuošę kalėdiniais atributais. Į šį renginį atvyko programos „Jaunimas gali“ vadovas Arminas Vareika. Jis perdavė linkėjimus ir sveikinimus iš Amerikos nuo Kazickų šeimos. Gimnazijos direktorė R. Andrulienė palinkėjo visiems dalyviams sėkmės ir geros nuotaikos. Šaukėnų miestelio seniūnas Algimantas Šukys pasidžiaugė aktyviais šaukėniškiais. Į šį renginį atvyko Kalėdų senelis su Snieguole. Kartu su jais visi pasimankštino ir taip pasiruošė bėgimui. Kalėdų senelis palydėjo visus bėgimo dalyvius prie starto linijos. Gimnazijos lengvaatlečiai Austrėja Žilinskaitė ir Vilius Danilovas bėgo pirmi ir rodė kelią. Šaukėnų miestelio seniūnas Algimantas Šukys su seniūnaičiu Rimantu Sakalausku pasirūpino bėgimo dalyvių saugumu kelyje. Finišavusiems bėgikams Kalėdų senelis ir Snieguolė užkabino medalius. Gimnazijos tėvų komitetas renginio dalyvius vaišino šilta arbata ir sumuštinukais. Programos auklėtinės Gabija Liutkevičiūtė ir Austėja Šiušytė vaišino savo keptais saldumynais. Kalbėjusieji linkėjo visiems ramių ir jaukių artėjančių švenčių. Visi bendravo ir dalijosi įspūdžiais.

Programos „Jaunimas gali“ trenerė Kristina Gotautienė