„Jaunimas Gali/Youth Can“

Gegužės 29 d., šeštadienį, Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazijos „Jaunimas gali” komanda dalyvavo 8-tojo programos Jaunimas Gali / Youth Can sezono uždarymo šventėje Kaune. Joje buvo pilna aktyvių veiklų, bendravimo, bendrystės, pažinimo su dainuojančių dubenų ir gongų garsų terapija. Visų vietovių treneriams ir programą baigusiems jaunuoliams įteiktos padėkos ir sertifikatai. Trenerei Kristinai Gotautienei įteikta padėka, o Ernestui Liebui ir Gabijai Jankauskaitei-sertifikatai, kad sėkmingai baigė gyvenimiškų įgūdžių programą,,Jaunimas gali “. Džiaugiamės ir dėkojame The Kazickas Family Foundation – Kazickų Šeimos Fondui už programos galimybes ne tik stiprėti ir tobulėti fiziškai, bet ir ugdyti asmeninius bei socialinius gebėjimus, suteikti užimtumą bei sveiko gyvenimo galimybes jaunimui iš mažų Lietuvos miestelių.