„Jaunimas gali”

Sausio 26 d. buvo neeilinė diena Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio mokiniams. Šaukėnų gimnaziją aplankė gausus būrys svečių: programos,, Jaunimas gali” koordinatorius Benas Mačiulaitis, didžėjus Audrius Pupininkas ir Ariogalos gimnazijos „Jaunimas gali” komanda su trenere Jurgita. Komandos varžėsi linksmose estafečių rungtyse. Sporto salėje netrūko smagaus juoko ir emocijų tiek žaidėjams, tiek žiūrovams. Vėliau visiems mokiniams vyko diskoteka, kurią pravedė didžėjus Audrius. Jaunimui labai patiko diskoteka. Emocijos ir gera nuotaika liejosi per kraštus. Mokiniai dar kartą įrodė, kad gali ne tik gerai mokytis, bet yra linksmi, mėgsta pasivaržyti ne tik sporto salėje, bet ir šokių aikštelėje. Dėkojame Benui ir Audriui bei visam jaunimui už puikią atmosferą bei sukurtas akimirkas, kuriomis ir dalijamės nuotraukose.