,,Jaunimas gali“

Šaukėnų Vl. Pūtvio- Putvinskio gimnazijos mokiniai jau 4 metus iš eilės dalyvauja programoje ,,Jaunimas gali“. Neformaliojo ugdymo veikloje mokiniai dalyvauja 2 kartus per savaitę. Per sportą ir edukacinius užsiėmimus ugdomi gyvenimiški įgūdžiai.
Programos „ Jaunimas gali“ vadovas Arminas Vareika susitiko su Kelmės r. mero pavaduotoju, laikinai einančiu mero pareigas, Egidiju Ūksu, Šaukėnų seniūnijos seniūnu Algimantu Šukiu, gimnazijos direktore Rima Andruliene, pavaduotoja ugdymui Jūrate Gotautiene ir mokiniais, lankančiais užsiėmimus. A. Vareika pristatė programos ,,Jaunimas gali“ vykdomas veiklas bei diskutavo apie plėtros ir programos puoselėjimo galimybes rajone. Jaunimui pristatė naujo sezono veiklas, naujienas bei kartu žaidė tinklinį.