„Jaunimas gali“

Kovo 11-osios proga programos „Jaunimas gali“ nariai organizavo susitikimą su pirmuoju atkurtos Lietuvos vadovu prof. Vytautu Landsbergiu. Šiame susitikime  dalyvavo II kl. mokiniai ir „Jaunimas gali” komanda su mokytojomis Kristina Gotautiene ir Rainolda Drungėliene. Šį pokalbį moderavo programos „Jaunimas gali“ auklėtiniai, tarp jų ir Elvina Milkintaitė. Turėjome galimybę pabendrauti su Aukščiausiosios Tarybos, atkuriamojo Seimo pirmininku bei Lietuvos Akto signataru. Prof. Vytautas Landsbergis vadovavo parlamento sesijai, kurioje paskelbta Lietuvos Respublikos nepriklausomybė.

Profesorius pasidalino su mumis savo vaikystės, jaunystės prisiminimais, papasakojo, kokie keliai jį atvedė į politiką ir ką reiškia vesti Lietuvą nepriklausomybės keliu. Sužinojome, kad V. Lansbergiui labai svarbi šeima, tėvai ir seneliai buvo gyvenimo pavyzdys. Davė jaunimui patarimą, kad kiekvieną gyvenimo dieną reikia nuveikti kažką naudinga. Turėjome unikalią galimybę geriau pažinti šią išskirtinę asmenybę bei užduoti klausimų.