„Jaunimas gali“

Programos „Jaunimas gali“ auklėtiniai Zoom platformoje išgirdo Renatos Šumskaitės sėkmės istoriją bei patarimus, kaip nuspręsti, ko nori, kaip tai pasiekti, kaip išlikti savimi ir stiprinti savastį. Ji kilusi iš mažo miestelio, nuo pat mažumės jai teko dirbti įvairius sunkius ūkio darbus, kurie užgrūdino ir dar labiau sustiprino. R. Šumskaitės svajonė buvo dirbti banke. Ji pasitikėjo savo jėgomis bei kiekvieną darbą stengėsi atlikti vis geriau nei atliko prieš tai. Renatos svajonė išsipildė, ji dirbo didžiausio pasaulyje banko „ Barclays“ inovacijų centro vadove. Pokalbio metu auklėtiniai įsivertino savo pasitikėjimą savimi bei išgirdo patarimų, kaip tapti nugalėtoju ir pasiekti savo tikslus. Programos auklėtinė Gabija Jankauskaitė dalijasi pokalbio įspūdžiais: „Buvo labai įdomus pokalbis, nemažai panašumų pastebėjau tarp savęs ir Renatos Šumskaitės”. Tikime, kad šis susitikimas padės jaunimui lengviau įveikti vidines kovas tarp ,,galiu/negaliu”, ,,noriu/nenoriu”, ,,reikia/nereikia”!