„Jaunimas gali“

Programos „Jaunimas gali“ auklėtiniai turėjo galimybę susipažinti su unikalia ir dar negirdėta stalo žaidimų dizainerio profesija. Apie šią naują profesiją Lietuvoje Zoom susitikimo metu kallbėjo Andrejus Avchimovičius. Jis dirba inžinieriumi. Nuo pat vaikystės Andrejus buvo kūrybingas vaikas, mėgo spręsti galvosūkius.  Visos svajonės išsipildė žengus pirmąjį žingsnį. Andrejaus stalo žaidimas Time Strategy: Manhatten atsirado, kai pavyko ant popieriaus išdėstyti šio žaidimo idėją.  Susitikimo metu išgirdome, kaip kuriami stalo žaidimai: 1) idėja, 2) sukuriamas prototipas, 3) vykdomi testai, 4) tobulinamas prototipas, 5) vykdomi testai, 6) tobulinamas prototipas, 7) vykdomi testai, 8 ) leidyba. Net 11 skirtingų profesijų atstovai dalyvauja stalo žaidimų kūrybos procese.  Stalo žaidimų dizaineris Andrejus atsakė į dalyvių klausimus. O jų buvo tikrai daug. Susitikimo pabaigoje Andrejus linkėjo pasitelkti savo kūrybiškumą siekiant svajonių.