Išvyka į Kurtuvėnų regioninį parką

Mūsų mokyklos septintos, aštuntos ir II gimnazijos klasių mokiniai gegužės 16 dieną apsilankė Kurtuvėnų regioninio parko lankytojų centre. Atstatytoje dvaro ratinėje susipažino su centro ekspozicija, parko darbuotojas vedė ekskursiją “Kraštovaizdžio įvairovė“. Integruotoje biologijos – geografijos, rusų kalbos pamokoje netradicinėje aplinkoje mokiniai pasivaikščiojo tarp milžinų, susipažino su kraštovaizdžio sąranga, įvairove, kaita bei regioninio parko gamtos ir kultūros vertybėmis. Ekspozicijoje gausu žaidimų, dėlionių, galvosūkių. Ne tik vaikams buvo įdomu pabandyti iš smėlio pilti spalvotus kalnus, įspausti paviršiuje savo kūno atspaudą, pasisupti ant „milžino ašarų“, paklausyti padavimų.

Mokytojos I.Ramanauskienė, V,Valančauskienė, R.Pešelienė.