Išvyka į Kelmę

Rugsėjo 10-ąją mūsų gimnazijos IIb klasė, lydima socialinės pedagogės J. Alasauskienės, išvyko į ekskursiją susipažinti su Kelmės savivaldybe, jos darbuotojais ir jų pareigomis.
Atvykę buvome šiltai sutikti ir pavaišinti kava. Su savivaldybės darbu mus supažindino ir lydėjo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja I.Janušienė. Pakviesti buvome ir pas vicemerą Egidijų Ūksą. E.Ūksas papasakojo, koks nelengvas ir viešas čia dirbančių žmonių gyvenimas. Vicemeras džiaugėsi atvykusiais mokiniais, bendravimu su jais, nes jis pats buvo mokytojas. Šiltai priimti buvome ir Kelmės rajono mero Vaclovo Andrulio. Išbandėme mero kėdę, kartu nusifotografavome.
Džiaugiamės apsilankę Kelmės rajono savivaldybėje. Už šią kelionę esame dėkingi gimnazijos administracijai. Ši kelionė mums buvo labai naudinga: juk jau nebetoli tas laikas, kai reikės rinktis profesiją. Galbūt kažkas iš mūsų ateityje taip pat užims kokį nors savivaldybėje esantį postą.
Vasarė Petrulaitytė, IIb klasė