Įsimintina naktis gimnazijoje ,,Jaunimas gali” komandai

Vasario 3d. vakarop moksleiviai, kaip niekad taip entuziastingai, nešini miegmaišiais ir kuprinėmis rinkosi rinkosi į gimnaziją. Visi buvo puikios nuotaikos, veiduose švytėjo šypsenos, juk buvo organizuojama Jaunimas gali „Naktis mokykloje – 2023″, kurią inicijavo trenerė Kristina Gotautienė. Vakaras prasidėjo sporto salėje, kur mokiniai buvo supažindinti su renginio programa. Visi išsiskirstė į 3 komandas ir žaidė tinklinį. Žaidimams teisėjavo Deividas Milkintas. Tarp komandų virė azartiška kova. Baigę darbus atvažiavo ir mokinių tėveliai. Jie kartu su vaikais pasivaržė grindų riedulio bei tinklinio žaidimuose. Komandos apdovanotos taurėmis ir saldžiais prizais. Buvo įdomu stebėti, kaip vyresnieji komandos nariai globojo jaunesniuosius, stengėsi jiems padėti ar pamokyti, džiaugėsi kiekvienu laimėjimu! Emocijų, įspūdžių kaip ir juoko buvo labai daug, sunku viską ir aprašyti. Turbūt geriausia būtų, kad sulauktume komentarų iš mokinių ir tėvų dalyvavusių renginyje.