„Išauginta Europos Sąjungoje“

Lapkričio 19 dieną į Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnaziją buvo atvykęs lektorius, kuris kuruoja pažintinę žuvininkystės programą „Išauginta Europos Sąjungoje“ . Jis  antrokams dvi pamokas pasakojo, kam reikalinga akvakultūra, kuo ji naudinga žmonėms. Susipažinę su žuvų rūšimis išsiruošėme į ,,žvejybą“. Lektorius pasirūpino įdomiomis priemonėmis žvejybai. Daug įspūdžių paliko sugautas ,,laimikis“. Mokiniams buvo smalsu sužinoti, kaip atsiranda žuvys. Žuvų vystymosi stadijos daugelį nustebino – kam žuvytei orandžinis,,pilvelis“? Juk suaugusios žuvys tokio neturi? Žuvų atpažinimo žaidimas antrokams suteikė daug džiaugsmo. Sudėję detales į paveikslėlį, mokiniai turėjo pasakyti žuvies pavadinimą.

Išvykus svečiui, mokiniai  vis klausinėjo, kada dar turės galimybę iš arčiau susipažinti su žuvimis.

Mokytoja metodininkė Ligyta Pluščiauskienė