,,Heurovizija“ gimnazijoje

Spalio 25-ąją dieną Šaukėnų Vlado Pūtvio – Putvinskio gimnazijoje vyko visų laukiama šventė – ,,Heurovizija”. Šio renginio principas paprastas: kiekviena dalyvavusi klasė turėjo paruošti po pasirodymą pagal burtų keliu ištrauktą ,,Eurovizijos” dainą, įtraukiant šiurpių, Helovyno temą atitinkančių elementų. Norintys surinkti daugiau taškų dalyviai galėjo ,,helovyniškai“ pasipuošti savo klasių duris, apsirengti, pasidažyti. Renginį vedė I klasės mokinė G. Liutkevičiūtė ir IIb klasės mokinys M. Buivydas. Pirmąją vietą jaunučių grupėje iškovojo 6 klasė, atlikusi 2007 metų Ukrainos eurovizinę dainą. Vyresniųjų grupėje pirmąją vietą laimėjo IIa klasė, atlikusi 2019 metais ,,Eurovizijoje“ antrąją vietą laimėjusią Italijos dainą.
Vasarė Petrulaitytė, IIb klasė