„Efektyvus metų startas 2020“

Sausio 4 d., šeštadienį, Šaukėnų Vlado Pūtvio- Putvinskio gimnazijos „Jaunimas gali” komanda kartu su trenere K. Gotautiene vyko į Vilniuje organizuojamą renginį „Efektyvus metų startas 2020”. Renginio sumanytojas- verslininkas ir lektorius A. Markevičius. Atvykus mus šiltai priėmė J. Golumbeckaitė ir M. Miliauskas. Dieną praleidome mėgaudamiesi renginiu. Jo metu klausėmės lektorių pamokančių ir motyvuojančių pasakojimų. Apie savo asmeninę gyvenimo patirtį ir sunkius išbandymus kalbėjo TV ir radijo laidų vedėjas J. Nainys. Su juo mes turėjome galimybę susitikti ir pasidaryti bendrą nuotrauką. Renginio pabaigoje mes išmokome pagal specialią metodiką sukurti unikalų savo rezultatų planą, motyvuotai imtis veiksmų, efektyviai planuoti net ir pačius didžiausius tikslus, kurti prasmingesnę ir turiningesnę kasdieną. Susikūrėme ir išmokome raktinių įgūdžių, užtikrinančių savarankiškumą ir siekių tęstinumą, naujų žinių bagažą, padėsiantį nekartoti klaidų. „Efektyvus metų startas”’- tai konferencija, efektyvios praktinės dirbtuvės su šou elementais, veikla, padedanti kryptingai judėti tikslų link ir juos pasiekti. Renginio metu ne tik susidėliojome planą ateinantiems metams, tačiau ir puikiai praleidome laiką. Už suteiktą unikalią galimybę jaunimui dėkojame „Jaunimas gali” koordinatoriams!

Gabija Liutkevičiūtė, I kl., Vasarė Petrulaitytė, IIb kl.