Edukacinė pamoka ,,Motiejus Kazimieras Sarbievijus ir Kražiai”

Šių metų lapkričio 27 dieną III klasės mokiniai, lydimi lietuvių kalbos mokytojos metodininkės Linos Brajinskienės, vyko į Kražius ir aplankė M. K. Sarbievijaus kultūros centrą. Jame vyko edukacinė pamoka ,,Motiejus Kazimieras Sarbievijus ir Kražiai” (kultūros paso paslaugų renginys). Mokiniai kartu su mokytoja atliko keletą užduočių: M. K.Sarbievijaus kūrybos ketureilius rašė plunksnomis barokiško stiliaus raštu; ne tik lietuviškai, bet ir lotyniškai skaitė M. K.Sarbievijaus kūrybos posmelius, sužinojo įdomių faktų apie M. K. Sarbievijų, jo gyvenimą. Pamokos dalyviai turėjo galimybę išmokti šokti baroko epochos šokį, susipažinti su to meto apranga.Taip pat mokiniams buvo papasakota apie baroko epochos architektūros ypatumus, to meto statybinių medžiagų sudedamąsias dalis. Mokiniai buvo paskatinti parsisiųsti programą ,,Kražiai AR” ir pakviesti apsilankyti kituose Kražių miestelio objektuose.
Kamila Mutalibova, III klasė