Edukacinė kelionė į Vilnių.

Gruodžio 5 dienos rytą gimnazijos 6 ir 7 klasės mokiniai su savo kuratorėmis Vilija ir Vaiva išvyko į edukacinę kelionę, į Vilnių.

Kelionės metu aplankė Valdovų rūmus, kur pasižiūrėjo ekspoziciją „Radvilos. Kunigaikščių istorija ir paveldas”. Mokinius sudomino Radvilų giminės portretai, dokumentai, rūmų apyvokos daiktai, brangenybės.

Dalyvavo saldžioje edukacijoje „Meduolių dirbtuvės”, čia mokiniai sužinojo kodėl meduoliais buvo prekiaujama vaistinėje, kiek kainavo prieskoniai ir kodėl jie buvo dedami į meduolių tešlą. Mokiniai turėjo galimybę patys suminkyti, iškočioti, suformuoti ir pasipuošti savo sukurtus meduolius.

Pasivaišinę  savo keptais meduoliais ir ypatingo skonio arbata, mokiniai nuskubėjo vakarėjančio Vilniaus gatvėmis prie pagrindinės Lietuvos Kalėdų eglės. Čia pripirko savo tėveliams, broliams ir sesėms lauktuvių ir laimingi išvyko į namus.

Pagarbiai,
Vaiva Bukavičienė, 7 klasės kuratorė