„Dinozaurai ir figūros“

Kovo mėnesio 1-5 d. IUG „Boružiukai” išmėgino jėgas projekte „Dinozaurai ir figūros”. Veiklų savaitė prabėgo labai smagiai. Tai patirtinis mokymasis: išbandėme, patyrėme, sužinojome.

Priemonė skirta geometrinių figūrų ir spalvų pavadinimams įtvirtinti. Šią priemonę galima naudoti dirbant su 3-4 metų vaikais. Atsižvelgiant į vaikų amžių, gebėjimus ir pageidaujamą atlikti veiklą, vaikai naudoja juodai baltą arba spalvotą korteles. Juodai baltos kortelės skirtos spalvinimui pagal pavyzdį, pateiktą spalvotoje kortelėje. Spalvota kortelė taip pat gali būti naudojama kaip pavyzdys, skiriant vaikams užduotį sudėti bei suklijuoti popierines geometrines figūras popieriaus lape. Lavinant vaikų vaizduotę ir kūrybiškumą, šalia sukurto dinozauro siūloma nupiešti įvairius elementus (pvz.: žolę, medžius, ugnikalnį ir pan.). Priemonė taip pat gali būti naudojama 5-6 metų vaikų regimosios atminties ir dėmesio lavinimui.

Nuoroda į virtualią parodą:
https://photos.app.goo.gl/hz1Yk3waSjNHM8Ft7