„Dantukų mėnuo“

Vasario mėnuo – tai dantukų mėnuo. Jo tikslas nuo mažens formuoti vaikų supratimą, bei įgūdžius kaip tinkamai prižiūrėti dantukus.

Šaukėnų Vlado Pūtvio – Putvinskio gimnazijos pradinių klasių mokinukai šį mėnesį, užsiėmimų su sveikatos specialiste metu turėjo puikią progą  pasikartoti ir prisiminti,  kaip taisyklingai valytis dantukus, kokių laikytis burnos higienos taisyklių, praktiškai ant žaislinio krokodilo ir dantų muliažo pasimokyti taisyklingų dantukų valymo judesių. Žaidimo sveika – ne sveika metu aptarta, kokį maistą reikėtų valgyti, kad dantukai būtų stiprūs ir sveiki. Pirmokėliai gavo mėnesio dantų higienos kalendorius, kuriuose turėjo žymėti kiek kartų per dieną valosi dantis.

Dantukų mėnesio veiklas vainikavo Kelmės r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuota rajono mokyklų 3 klasių mokinių viktorina „Linksmų dantukų šalyje“, bei kūrybinių darbų „3 D dantukas“ geriausių darbelių paroda. Viktorinoje savo žinias apie dantukus pasitikrino ir gimnazijos 3 klasės mokinukų komanda, pasivadinusi „Ėduonies medžiotojais“, buvo apdovanoti padėkos raštu ir atminimo dovanėlėmis.

Visuomenės sveikatos specialistė

Nemira Rimdeikienė