Baltijos šalių karatė čempionatas (Baltic open championship)

Džiaugiamės galėdami pranešti ir manome, kad norėsite pasidalinti su savo mokyklos bendruomene džiugiomis žiniomis apie Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazijos mokinių pasiekimus.

“Gegužės 7d., Jelgavoje (Latvija) vyko Baltijos šalių karatė čempionatas (Baltic open championship), kuriame su Lietuvos, Latvijos ir Estijos klubų sportininkais varžėsi Kelmės rajono Šaukėnų Vlado Pūtvio-Pūtvinskio gimnazijos ir darželio ugdytiniai, Šiaulių karate klubo KATANA sportininkai, Mantvydas Riškus ir Hubertas Riškus.

Karate klube KATANA Mantvydas sportuoja jau 4-tus metus. Yra daugkartinis Lietuvos ir Baltijos šalių čempionas, čempionatų prizininkas. Jo jaunesnysis brolis Hubertas šiemet prisijungė prie karatistų komandos ir pelnė pirmuosius apdovanojimus.

Baltic Open JKA championship 2022 – buvo vienos didžiausių šių metų varžybų, kuriose broliams Riškams pavyko sėkmingai sudalyvauti.

Mantvydas Riškus tapo Baltijos čempionu,  1 vietos laimėtoju net dvejose kategorijose.

Hubertas Riškus iškovojo du Baltijos čempionato titulus, 2-ąją vietą ir 3-ąją vietą.

Mantvydas Riškus tapęs prizininku šiame čempionate, pateko į Lietuvos karate rinktinę ir yra kandidatas vykti į kitais metais vyksiantį Europos karatė čempionatą Čekijoje.

SVEIKINAME NUGALĖTOJUS!!!