Ar taip gali būti?

Ar taip gali būti? Du dvyliktokai po vieną valstybinį egzaminą išlaikė jau pernai, t.y. vienuoliktoje klasėje? Tikrai taip! Tarptautinius egzaminus galima laikyti net ir 10 ar 11 klasėje! Stojant į bet kurią aukštąją mokyklą šis DSD I egzaminas užskaitomas kaip užsienio kalbos egzaminas. Šimkus Augustas ir Merkelis Kipras išlaikė tarptautinį vokiečių kalbos egzaminą DSD 1 jau praeitų mokslo metų pabaigoje. O šių metų rugsėjo 11 dieną Graičiūno gimnazijoje (nes čia akredituotas DSD 1 egzaminų centras) jiems iškilmingai įteiktas tarptautinis vokiečių kalbos DSD 1 diplomas („Das Deutsche Sprachdiplom I“). Šiuos diplomus jiems įteikė Vokietijos ambasados vokiečių kalbos mokymo koordinatorius p. Alexander Schleich. Svečias džiaugėsi mokinių pasiekimais, kalbėjo apie ateities galimybėmis, šiltai bendravo su susirinkusiais mokiniais, jų mokytojais, tėveliais ir svečiais.