„Tyrinėk baltus“

VšĮ nacionalinė regionų plėtros agentūra įgyvendindama tarptautini projektą „Tyrinėk baltus” pakvietė dalyvauti jaunuolius/mokinius į išvykstamuosius mokymus.

Vlado Pūtvio-Putvinskio mokiniai aplankė Jurakalnio apžvalgos bokštą. Nuo 15 m. aukščio bokšto atsiveria kerintis vaizdas į Ventos kraštovaizdžio draustinį, Papilės miestelį, Daubiškio kaimą, Ventos upės vingius, Jurakalnio geologinę atodangą ir atragį, Papilės piliakalnius.

Antros stotelės tikslas buvo aplankyti ir susipažinti su Kamanų valstybiniu gamtiniu rezervu. Kamanų mokomasis takas kviečia visus susipažinti su rezervato gamtos vertybėmis. Eidami įrengtu taku mokiniai grožėjosi žmogaus rankų nepaliestos gamtos vaizdais, spingsinčiomis pelkių akimis, pamatysite pievai, miškui, pelkei būdingus bei retus augalus. Išvykos metu netrūko geros nuotaikos, dainų, patirčių pasidalijimu ir džiugesio bei oras pasakiškai rudeniškas ir gražus.

Ačiū VšĮ nacionalinei regionų plėtros agentūrai už galimybę pažinti, atrasti ir tyrinėti 👍🙂