STUDFESTAS 2019 – didžiausias Lietuvoje karjeros festivalis mokiniams

Ketvirtus metus vykstanti konferencija apie studijas ir karjerą, spalio 24 d. Kauno Žalgirio arenoje laukė  atvykstant iki 10 000 mokinių ir jų mokytojų iš visos Lietuvos. Ten buvome ir mes. I-IV klasių mokiniai lydimi mokytojų Rainoldos Drungėlienės ir Violetos Kučinskienės ankstyvą ketvirtadienio rytą išvyko į Kauną.

STUDFESTAS yra vienos dienos konferencija, kurioje 16 pranešimų mokiniams aktualiomis temomis buvo paruošę aukštųjų mokyklų atstovai, verslininkai, žymūs Lietuvos žmonės ir nuomonės lyderiai – visa tai pateikta nestandartiniu ir inovatyviu būdu arba kitaip: Studfestas – tai edukacija linksmai.

Pertraukų metu mokinių laukė įrengtos aukštųjų mokyklų ir partnerių erdvės, kuriose buvo galima tiesiogiai pabendrauti su įvairių organizacijų atstovais.

Violeta Kučinskienė