„Jaunimas gali“

Birželio 11d. gimnazijos „Jaunimas gali“ komandos nariai su trenere Kristina Gotautiene vyko į žygį. Aplankė Vainagių piliakalnį bei pažintinį taką ir sugrįžo į Šaukėnus. Šio žygio tikslas buvo susitikti, pabendrauti ir uždaryti 2020/2021 m.m. sezoną. Mokiniai buvo pasiilgę vieni kitų, žygiuojant netilo kalbos, labai noriai atliko įvairias veiklas bei žaidė žaidimus. Į žygį atvyko programos „Jaunimas gali“ koordinatorė Aistė Baronaitė-Bertašienė. Viešnia pirmąkart apsilankė Šaukėnuose bei susitiko su komanda. Atlikdami užduotis mokiniai veikė drąsiai, nepabijojo imtis lyderio vaidmens bei atsakomybės, tarėsi su komandos nariais, visa komanda bendradarbiavo. Koordinatorė A. Baronaitė-Bertašienė pastebėjo, kad gimnazijos ,,Jaunimas gali“ komanda susiformavusi, labai stiprus ryšys tarp komandos narių ir labai tvirtas branduolys. Man, kaip trenerei, tai puikus įrodymas, kad šiemet, dirbdami daugiausia nuotoliu, dar labiau patobulėjome ir toliau gebame dirbti komandoje, bendradarbiaujame bei nepraradome kūrybiškumo. Kai kurias užduotis atlikome išradingai, savo sukurtu metodu. Mokiniai žygiu ir koordinatorės A. Baronaitės-Bertašienės vizitu liko labai patenkinti, jautėsi nuovargis, bet į namus sugrįžo pilni gerų emocijų. Atsisveikinome iki kito sezono. Dalijamės sezono uždarymo akimirkomis.